flag-ua flag-en

Найближчі розпродажі


sofijskij

zoloti

Нові Видання


zoloti

Контакт

Компанія Nunofia s.r.o. є ексклюзивним власником ліцензії та видавцем концепції Euro Souvenir для певних туристичних місць, які в деяких випадках також є їх ексклюзивною точкою продажу на території Словацької Республіки.

Деякі випуски євросувенірів, а також предмети колекціонування можна придбати в Інтернеті за адресою: www.nunofi.sk

Однак не всі видання можна придбати онлайн. Якщо вас цікавить реліз, який наразі недоступний в електронному магазині, вам потрібно зв’язатися з місцем, для якого було зроблено реліз, якщо він все ще доступний у цьому місці.

Більш детальну інформацію про окремі видання, упорядковану за порядковими номерами року видання, з інформацією про наявність та місце продажу (якщо вони не розпродані), ви можете знайти за посиланнями:

Ви можете знайти доступні видання, а також місця продажу мотивів 2023 року тут:2023 видання

Через те, що це офіційні видання, Nunofia, s.r.o. залишає за собою право впроваджувати концепцію Euro Souvenir 0 євро виключно безпосередньо для установ (державних чи приватних), які керують певними туристичними місцями, культурними та історичними пам’ятками, музеями, замками, замками, вони безпосередньо активні в туристичній індустрії, або це міста та селища, на території яких знаходяться цікаві історичні чи культурні пам’ятки, або для офіційної інформації та туристичних офісів.

У випадку конкретних видань, таких як зображення важливих особистостей, творів мистецтва, важливих ювілеїв, світських заходів та святкувань, компанія Nunofia s.r.o. залишає за собою право реалізовувати їх виключно з власниками авторських прав на використання подоби конкретною особою, авторами або власниками авторських прав на використання зображення твору мистецтва та організаторами конкретних заходів.

Nunofia s.r.o. не займається приватними виданнями (для фізичних осіб або компаній), які не мають відношення до даного мотиву, а також посередницькими виданнями.

Для того, щоб оцінити заявку на реалізацію Euro Souvenir 0 євро, необхідно надіслати нам на електронну адресу наступну інформацію:

  • Назва організації, яка зацікавлена у випуску Euro Souvenir 0 євро
  • Euro Souvenir на тему 0 євро
  • Зв'язок організації, яка зацікавлена ​​у випуску Euro Souvenir 0 євро із заданим мотивом
  • Мета випуску
  • Касовий термінал
Якщо ви належите до вищезазначених установ, зацікавлених у випуску Euro Souvenir 0 євро, ви можете зв’язатися з нами по телефону або електронною поштою. Ми з радістю допоможемо Вам реалізувати Ваш випуск.


Ми зацікавлені
у видання євросувеніру
натисніть тут...Nunofia s.r.o.
Kuzmányho 5
974 01 Banská Bystrica

Олена Асєєва
Менеджер з продажу

oasyeyeva@eurosouvenir.com.ua

Телефон: +380634886699 (viber, whatsApp)
Телефон: +421 48 412 3392

Дані для виставлення рахунків і штаб-квартира компанії:
Nunofia, s.r.o.
Hviezdoslavova 30, 974 01 Banská Bystrica,
IČO: 48170160, DIČ: 2120074814, IČ DPH: SK2120074814
Ідентифікаційний номер: 48170160, номер ПДВ: 2120074814, номер платника ПДВ: SK2120074814 Зареєстровано в комерційному реєстрі районного суду в Банській Бистриці, розділ ТОВ, вкладиш № 28162/С.

Інформаційна підтримка.
Головний український інтернет аукціон для колекціонерів www.unc.ua
Створюємо історію разом! Гуртуймось та перемагаємо!