flag-ua flag-en

Найближчі розпродажі


sofijskij

zoloti

Нові Видання


zoloti

Історія банкноти

bankovka-rub

Творцем ідеї концепції 0 Euro Souvenir є француз Рішар Файл, який у 1996 році почав співпрацювати з французьким монетним двором «Monnaie de Paris». Його ідея полягала в тому, щоб виготовити персоналізовані медалі, які музеї, туристичні визначні місця чи місця чи парки розваг продавали б своїм відвідувачам як сувеніри. Ця ідея виявилася дуже успішною і за 18 років співпраці було продано понад 60 мільйонів персоналізованих медалей. Зараз навіть в Україні в багатьох культурних пам’ятках і туристичних місцях можна придбати пам’ятні медалі, які, однак, часто виготовляються місцевими виробниками. У 2015 році Richard Faille знову створив нову, сучасну, оригінальну та унікальну концепцію, яка є успішним продовженням попередньої ідеї. Це сувенір вартістю 0 євро. Це перша оригінальна та офіційна імітація справжніх банкнот євро, яку також часто називають «банкнотою без євро». Нова концепція була дуже успішно запущена у Франції в 2015 році, а в наступні роки поширилася в інших країнах, таких як Німеччина, Австрія, Іспанія, Португалія, Бельгія, Люксембург, Швейцарія, де вона також зустріла величезний інтерес як з боку туристів, так і колекціонерів. . З 2018 року цю концепцію також поширили на Словаччину та Чехію. Однак концепція Euro Souvenir 0 євро вже перетнула кордони єврозони або навіть Європейського Союзу, а також кілька мотивів також було випущено в таких країнах, як США, Росія та Китай.

Що робить концепцію Euro Souvenir такою особливою?

З введенням євро відбулася певна втрата національної ідентичності окремих країн єврозони через те, що використовуються універсальні дизайни банкнот євро, які не дозволяють країнам, які використовують євро, створювати власні мотиви, традиційно зображення найважливіших культурних, а також природних місць або особистостей. Винятковість цієї концепції полягає саме в тому, що завдяки їй важливі місця та особи даної країни знову можуть бути розміщені на виробі, що разюче нагадує справжню банкноту, навіть тим, яким це було б заборонено навіть на обігових банкнот, у зв'язку з обмеженою кількістю номіналів банкнот. Незважаючи на індивідуальність окремих країн, концепція сувенірів 0 євро не розділяє країни Європи, а радше об’єднує їх, саме представляючи їхні виняткові та цікаві місця чи персоналії щодо питань конкретної країни, які наближаються до жителі інших європейських країн в рамках колекційного туризму. 0 Сувеніри в євро не тільки виглядають як справжні банкноти, але й справжні. Кожна деталь виготовлена ​​на справжньому 100% бавовняному папері, як справжні банкноти, і містить багато захисних елементів, таких як голограма, водяний знак, мікродрук, елементи захисту від ультрафіолету та інші.
Оскільки сувенір номіналом 0 євро нагадує паперову валюту, яка зазвичай має вищу цінність, ніж монети зі звичайних металів, але його продажна ціна як сувеніра здебільшого ідентична металевим сувенірним медалям, він знайшов багато прихильників за короткий час.
Euro Souvenir 0 має розмір банкноти євро номіналом 20 євро, а кольором нагадує банкноту євро номіналом 500 євро.

Станьте частиною успішної концепції та отримайте свою культурну пам’ятку, туристичний об’єкт чи цікаве місце для власного сувеніра вартістю 0 євро.
Ми зацікавлені
у видання євросувеніру
натисніть тут...