flag-ua flag-en

Найближчі розпродажі


sofijskij

zoloti

Нові Видання


zoloti

Підтримка продажів

Торговий автомат

Це ідеальна торгова точка самообслуговування. Щоб досягти оптимальних результатів продажів, доцільно розміщувати машину в відвідуваному місці, наприклад, на вході чи виході з туристичного місця.
Ціна продажу регулюється згідно домовленостей. Також можна захистити машину в поєднанні з онлайн-оплатою. Після нашого навчання ви зможете з легкістю керувати машиною.
Якщо вас цікавить торговий автомат, зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації.

Promo roll up

Roll up із темою вашого випуску безпосередньо заохочує та спонукає відвідувачів купити цей винятковий сувенір. Roll up — це мовчазний, але красномовний продавець, якого неможливо пропустити. Одним словом, він виконує роботу за вас і ваших співробітників.


Прилавок для продажу

У разі продажу у вашій сувенірній крамниці вам добре послужить непомітна стійка, яка вміщує до 300 штук сувенірів вартістю 0 євро. Ми виготовимо торговий стенд з графікою вашого видання.

Розширення реклами
0 Euro Souvenir

0 Euro Souvenir більшій за натуральну величину привертає увагу перехожих і захоплює їхній інтерес дізнатися більше про цей цікавий і нетрадиційний сувенір. Часто стає об’єктом «селфі» з такою великою «купюрою».


Зразки...Ми зацікавлені
у видання євросувеніру
натисніть тут...